Nakliyat Sigortası

Şanlıurfa da Nakliyat Sigortası Evse Sigortada Yapılır

Türkiye’nin her yerinden rahatlıkla, Nakliyat Sigortanızı En Uygun Fiyat ve Taksit Seçenekleri ile Şanlıurfa İlinde Bulunan Sigorta Şirketimiz; Evse Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD ŞTİ tarafından yaptırabilirsiniz.

Her bir müşterinin paradan tasarruf ederken, gönül rahatlığı içinde poliçelerini satın almaları EVSE SİGORTA misyonunun bir parçasıdır.

Müşteri memnuniyeti odaklı olan şirketimiz Her yıl günü gelmeden Müşteri Menfaatleri doğrultusunda fiyat araştırması yaparak, yenileme poliçelerinde Bilgilendirme hizmeti vermektedir.

Tüm Sigorta Branşlarında, Sigorta Şirketlerinin en güncel kampanyalarını müşterilerimize sunarak, Poliçelerini en hesaplı yönden almalarını sağlarız.

"Sadece Poliçe değil, aynı zamanda üstün hizmet de almak için Profesyonel Sigorta Acentelerini Tercih Ediniz."

"Tüm Sigorta İşlemlerinizin Öncesinde ve Sonrasında hep Yanınızdayız."

Şanlıurfa'da Nakliyat Sigortası Yaptırabileceğiniz Seçkin Sigorta Acentelerinden birisi olan Evse Sigorta Aracılık Hizmetlerine herkesi davet eder, Bizimle görüşmeden Nakliyat Sigortası Yaptırmamalarını tavsiye ederiz. Çünkü Evse Sigorta Olarak Tüm Sigorta Şirketlerinden Sigorta Teklifi alır, Siz Müşterilerimize En İyi Teminatı ve En Uygun Fiyatı Sunarız.


NAKLİYAT SİGORTALARI

Uluslararası ve Yurtiçi emtia nakliyatında nakliyat hasarları Nakliyat poliçesi ile güvence altına alınır.

Kara, hava, deniz ve demiryolu taşımaları esnasında meydana gelebilecek ve Nakliyat Sigorta Poliçesi ile teminat altına alınan riskler:

Kazalar,
Hırsızlık,
Yükleme-boşaltma hasarları,
Doğal afetler
YURTİÇİ TAŞIYICI MALİ MESULİYET (SORUMLULUK) SİGORTALARI

Üçüncü şahıslara ait muhtelif emtianın yurtiçinde karayolu ile taşınması sırasında, poliçede belirtilen kapsam çerçevesinde meydana gelecek kazalar nedeniyle taşınan emtianın zarara uğraması sonucu taşıyıcı firmaya düşen yasal mali sorumluluğu kapsar.

TEKNE (HULL) SİGORTALARI

Gemilerin

kötü hava şartları,
fırtına,
karaya oturma,
çarpma ve çarpışma

sonucu uğrayacağı zararları teminat altına alır.

YAT SİGORTALARI

Denizde,
karada,
tamirde,
çekek yerinde
depoda

iken yatların gövdeleri, motor veya makineleri, servis botları, donanım ve ekipmanları deniz veya diğer rizikolara karşı teminat altına alınır.

Üçüncü şahıslara verilecek maddi ve bedeni zararlar da bu sigorta kapsamı altına alınabilmektedir.

GEMİ İNŞAAT SİGORTALARI

Gemi inşaatı,

Tamiri

Tadili

ile ilgili rizikoları teminat altına alır.

LİMAN/TERMİNAL İŞLETENLERİ SORUMLULUĞU

Liman işletme faaliyeti ile ilgili olan ve limanda bulunan deniz taşıtları, kargo, ekipman vb. ile 3.şahıs mallarında yükleme, boşaltma, yanaşma sırasında oluşabilecek zararlar, limana emanet olarak bırakılmış deniz taşıtları nedeniyle 3.şahıslara veya mallarına gelebilecek zararlar ve bu zararlar ile ilgili dava masraflarını teminat altına alır.

GEMİ TAMİRCİLERİ HUKUKİ SORUMLULUK SİGORTASI

Gemi tamircilerinin/onarımcılarının iskeledeki, kızaktaki gemiler ve kendi kontrolündeki 3.şahıslara ait emtea, araç vb. ile 3.şahısların kendilerine gelebilecek gemi tamirciliği faaliyetinden kaynaklanan sorumluluk hasarlarını teminat altına alır.

MARİNA İŞLETMECİLERİ HUKUKİ SORUMLULUK SİGORTASI

Marina/Çekek Yeri işleten Sigortalının sigortalı mahalde marine/çekek yeri işletme faaliyeti ile ilgili olarak 3.şahıslara karşı verebileceği zararlardan kaynaklanan hukuki sorumluluğunu teminat altına alır.

DEPO İŞLETENLERİ HUKUKİ SORUMLULUK SİGORTASI

Depoda bulunan 3.şahıslara ait malların, depo içerisinde istiflenmesi, boşaltılması ve yüklenmesi sırasında mallarda doğrudan fiziksel olarak meydana gelecek zararlar neticesinde depo işleticisine karşı ileri sürülen yasal sorumluluk taleplerini temin eder.


Yazdır   e-Posta